Matbord England
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSBORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, England, fotavslutningar med mässingshylsor, 5 iläggsskivor (2 med sarg) á 55 cm, höjd 74, 210-430 x 110,5 cm
Bruksslitage, repor och märken.
462879
2017-05-18