Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, England, fotavslutningar med mässingshylsor, 5 iläggsskivor (2 med sarg) á 55 cm, höjd 74, 210-430 x 110,5 cm

Bruksslitage, repor och märken.

462879

2017-05-18