Fulvio Bianconi vas Venini

Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini
Fulvio Bianconi vas Venini

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

FULVIO BIANCONI, 1950-tal, vas, Venini, Italien, dekor av ränder i rött och blått, etsad signatur "venini murano ITALIA", höjd 32 cm

Smärre repor

462898

2017-05-18