Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
FULVIO BIANCONI, 1950-tal, vas, Venini, Italien, dekor av ränder i rött och blått, etsad signatur "venini murano ITALIA", höjd 32 cm
Smärre repor
462898
2017-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här