Art deco lampa

Art deco lampa
Art deco lampa
Art deco lampa
Art deco lampa
Art deco lampa
Art deco lampa
Art deco lampa
Art deco lampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, art deco, 1930-tal, metall med 4 kupor i opalglas, höjd ca 60, diameter 50 cm

Smärre slitage

462900

2017-05-18