Trampbil Willys jeep

Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep
Trampbil Willys jeep

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRAMPBIL, 1900-talets mitt, Tri-ang, England, i form av Willys jeep, etikettmärkt, längd ca 96 cm

Slitage, repor, bucklor, rostanlupen

462909

2017-05-18