Omega Constellation.
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Constellation, 1990-tal, chronometer, quartz, safirglas, datum, boettnr. 1431, originallänk, viklås, lås nr: 1392 / 084, diameter 31 mm (med kronskydd), omegaetui medföljer.
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med smärre slitage, boett och länk med bruksslitage.
462917
2017-05-18