Omega Constellation.

Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.
Omega Constellation.

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Constellation, 1990-tal, chronometer, quartz, safirglas, datum, boettnr. 1431, originallänk, viklås, lås nr: 1392 / 084, diameter 31 mm (med kronskydd), omegaetui medföljer.

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med smärre slitage, boett och länk med bruksslitage.

462917

2017-05-18