Bokskåp England
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, England, mahogny, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan , höjd 115, 157x42 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen, smärre slitage, en listdel lös, bakstycke med spricka
462921
2017-05-19