Bokskåp England

Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, England, mahogny, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan , höjd 115, 157x42 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen, smärre slitage, en listdel lös, bakstycke med spricka

462921

2017-05-19