Jean Dewasne färgserigrafi

Jean Dewasne färgserigrafi
Jean Dewasne färgserigrafi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN DEWASNE (Frankrike 1921-1999): Komposition, osignerad, färgserigrafi, 65x80 cm

Smärre kantskador

462929

2017-05-19