Sidenbroderi Kina 1800-tal

Sidenbroderi Kina 1800-tal
Sidenbroderi Kina 1800-tal
Sidenbroderi Kina 1800-tal
Sidenbroderi Kina 1800-tal
Sidenbroderi Kina 1800-tal
Sidenbroderi Kina 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDENBRODERI, Kina, 1800-tal, motiv av fåglar och blommor, uppfordrad, motivmått ca 293x113 cm

Skador, hål, uppfordrad

462937

2017-05-19