Dolkar

Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOLKAR, 3 st, varav 2 orientaliska, fästen av ben, 1 kopia av äldre vänsterhandsdolk

skador och slitage

462939

2017-05-19