Leif Eriksson, bröllopstallriken

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF ERIKSSON (född 1939): "Bröllopstallriken", multipel, signerad och daterad Leif Eriksson-76, I/XXX, tryckt kartontallrik i ram, ca 50x35cm

462946

2017-05-19