Max Papart färgetsning med applikationer

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

MAX PAPART (1911-1994): Figurkomposition, signerad Max Papart, HC II/XXV, färgetsning med applikationer, ca 67x49 cm

462947

2017-05-19