Josef Emil Lémon oljemålning

Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): Stilleben, signerad och daterad Lémon 1945, olja på pannå, ca 60x49 cm

462952

2017-05-19