Väggreliefer

Väggreliefer
Väggreliefer
Väggreliefer
Väggreliefer
Väggreliefer
Väggreliefer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEFER, 5 st., trä, Kina, 1900-tal, skuren dekor, bemålade, längd ca 28-37 cm

Slitage, sprickor

462955

2017-05-19