Karmstol Louis XVI-stil
2017-05-19
462959
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, skuren dekor, sitthöjd ca 43 cm
Slitage och smärre avslag