Sybord
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYBORD, omkring 1900, fanérad i olika träslag, skiva med intarsiadekor av lyra samt noter, beslag och fotavslut i mässing, utdragbar ljuskiva, höjd 74, 49x35 cm, nyckel finns
Skador och slitage. Kärvande lås
462961
2017-05-19