Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, omkring 1900, fanérad i olika träslag, skiva med intarsiadekor av lyra samt noter, beslag och fotavslut i mässing, utdragbar ljuskiva, höjd 74, 49x35 cm, nyckel finns

Skador och slitage. Kärvande lås

462961

2017-05-19