Kindjal

Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KINDJAL, rysk, 1900-tal, med förgylld dekor, längd 25,5 cm

462962

2017-05-19