Axel Knipschild Konkret

Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret
Axel Knipschild Konkret

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): (2) "Mindscape", signerade och daterade 1976, gouache på papper, ca 51x72 cm

1 blad löst i ram. Blekning (fläck)

462975

2017-05-19