Vinofferbägare Kina jade

Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade
Vinofferbägare Kina jade

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINOFFERBÄGARE, 3 st., jade, Kina, 1900-tal, längd ca 4,5-8 cm

Nagg

462980

2017-05-19