Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
ÅSA HARVARD (född 1961): (4), "Långt landskap 15", signerad och daterad atergo Åsa Harvard 1989, olja på duk, 1 st ca 35x74, 3 st a 35x35 cm
463018
2017-05-19