Sengustaviansk byrå i stockholmsarbete
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ med skrivklaff, omkring 1800, sengustavianskt stockholmsarbete, kalkstensskiva, tandsnitt, höjd 90, 55x101, skivans mått 52x95 cm
Lagningar, slitage, nyckel saknas, torrsprickor, dragknoppar invändigt saknas
463028
2017-05-19