Sengustaviansk byrå i stockholmsarbete

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ med skrivklaff, omkring 1800, sengustavianskt stockholmsarbete, kalkstensskiva, tandsnitt, höjd 90, 55x101, skivans mått 52x95 cm

Lagningar, slitage, nyckel saknas, torrsprickor, dragknoppar invändigt saknas

463028

2017-05-19