Kniv, samearbete

Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FOLKE FJÄLLSTRÖM (Järpen, född 1940), kniv, samearbete, graverat renhorn, monogramsignerad o daterad 1990, egenhändigt knivblad med monogramsignatur, längd 26 cm

Zustandsbeschreibung

463038

2017-05-21