Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FOLKE FJÄLLSTRÖM (Järpen, född 1940), kniv, samearbete, graverat renhorn, monogramsignerad o daterad 1990, egenhändigt knivblad med monogramsignatur, längd 26 cm
Zustandsbeschreibung
463038
2017-05-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner