Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUT KNUTSSON SUNNA, kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad KK Sunna, längd 28 cm
Bruksslitage, graverat namn "ANRICK 1922"
463045
2017-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här