Kniv, samearbete

Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT KNUTSSON SUNNA, kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad KK Sunna, längd 28 cm

Bruksslitage, graverat namn "ANRICK 1922"

463045

2017-05-21