Kniv, samearbete

Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete
Kniv, samearbete

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

J N NIIA, kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad JN Niia 7:5 1921, högerställd, längd 25 cm

463047

2017-05-21