Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kustmotiv Italien, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på duk, 35x45 cm
463049
2017-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här