Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kustmotiv Italien, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på duk, 35x45 cm

463049

2017-05-19