Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROR HJORTH (1894-1968): Kvinna och fågel, signerad och numrerad Bror Hjorth 303/310, litografi, bildyta ca 28x20,5 cm
463055
2017-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här