Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BROR HJORTH (1894-1968): Kvinna och fågel, signerad och numrerad Bror Hjorth 303/310, litografi, bildyta ca 28x20,5 cm
Zustandsbeschreibung
463055
2017-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner