Bror Hjort litografi

Bror Hjort litografi
Bror Hjort litografi
Bror Hjort litografi
Bror Hjort litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BROR HJORTH (1894-1968): Kvinna och fågel, signerad och numrerad Bror Hjorth 303/310, litografi, bildyta ca 28x20,5 cm

Zustandsbeschreibung

463055

2017-06-05