Axel Olson akvarell/blyerts

Axel Olson akvarell/blyerts
Axel Olson akvarell/blyerts
Axel Olson akvarell/blyerts
Axel Olson akvarell/blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): "I´m a girl of innocence", signerad Axel Olson, akvarell och blyerts, ca 31,5x23,5 cm

463058

2017-06-05