Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., bonad björk, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, genombruten ryggbricka, klädda i rosa linne, sitthöjd ca 44 cm

Lagningar, skador

463059

2017-05-19