Einar Jolin färglitografier

Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier
Einar Jolin färglitografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): (5) ur mapp, signerade och numrerade 15/250, färglitografier, ca 45x36 och omvänt

463061

2017-05-19