Johan Petter Johansson lampa

Johan Petter Johansson lampa
Johan Petter Johansson lampa
Johan Petter Johansson lampa
Johan Petter Johansson lampa
Johan Petter Johansson lampa
Johan Petter Johansson lampa
Johan Petter Johansson lampa
Johan Petter Johansson lampa

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN PETTER JOHANSSON, arbetslampa, "Triplex", bemålad, märkt Triplex Pendel Patent Made in Sweden, utdragbar

slitage, smärre bucklor

463072

2017-05-23