Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHAN PETTER JOHANSSON, arbetslampa, "Triplex", bemålad, märkt Triplex Pendel Patent Made in Sweden, utdragbar
slitage, smärre bucklor
463072
2017-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här