Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HENRIK LUDVIG GALSTER (1826-1901): Marint motiv, text a tergo, Keiser Alexander den 3:e Navnedag 11 September 1887, olja på duk, ca 58x70 cm
färgbortfall, krackeleringar
463081
2017-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här