Galster

Galster
Galster
Galster
Galster

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

HENRIK LUDVIG GALSTER (1826-1901): Marint motiv, text a tergo, Keiser Alexander den 3:e Navnedag 11 September 1887, olja på duk, ca 58x70 cm

färgbortfall, krackeleringar

463081

2017-05-24