Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANDPUMP, 1920-tal, enligt uppgift orginal del till T-Ford, märkt Hattersley and Davidson LTD, Sheffield, mässing, järn, trä och gummi, längd ca 55 cm
Slitage
463098
2017-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här