Handpump T Ford

Handpump T Ford
Handpump T Ford
Handpump T Ford
Handpump T Ford
Handpump T Ford
Handpump T Ford

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDPUMP, 1920-tal, enligt uppgift orginal del till T-Ford, märkt Hattersley and Davidson LTD, Sheffield, mässing, järn, trä och gummi, längd ca 55 cm

Slitage

463098

2017-05-19