Uniformsvärja

Uniformsvärja
Uniformsvärja
Uniformsvärja
Uniformsvärja
Uniformsvärja
Uniformsvärja
Uniformsvärja
Uniformsvärja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SABEL, svensk, "uniformsvärja" m/1824 för sjöofficer, klinga med blånerad och förgylld dekor, kappa med delfinhuvud och kavel i ben, längd 84 cm

slitage

463115

2017-09-24