Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, England, Queen Anne, sk Oyster veneer, 4 lådor, draghantag i förgylld brons, nyckelskyltar med puti, höjd ca 81, 81x51 cm, nyckel finns
Fanérskador, delvis skade lås
463134
2017-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här