Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, Louis XV, Danmark/Tyskland, fanerad med valnöt, förgylld dekor, förgyllda beslag, höjd 74, 83x49 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, slitage, senare förgyllning, sprickor
463140
2017-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här