Klubbat för:
11 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
MATS GUSTAFSSON (född 1951): "Yohji Yamamoto", pastell på papper, signerad och daterad a tergo Mats Gustafson -95, bladmått ca 43x35 cm
Zustandsbeschreibung
463158
2017-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner