Mats Gustafsson pastell på papper

Klubbat för:

11 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

MATS GUSTAFSSON (född 1951): "Yohji Yamamoto", pastell på papper, signerad och daterad a tergo Mats Gustafson -95, bladmått ca 43x35 cm

Zustandsbeschreibung

463158

2017-06-05