Oljemålning Ryssland

Oljemålning Ryssland
Oljemålning Ryssland
Oljemålning Ryssland
Oljemålning Ryssland

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, rysk skola, Biskop Nikolaij, olja på duk, 52x26 cm

Krackeleringar

463161

2017-05-20