Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FLASKA, 1900-talets början, sk fyllehund, blått glas, dekor av påklipp, i form av gris, höjd ca 15, längd 28 cm
Ett öra med mindre nagg
463170
2017-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här