Flaska sk fyllehund

Flaska sk fyllehund
Flaska sk fyllehund
Flaska sk fyllehund
Flaska sk fyllehund
Flaska sk fyllehund
Flaska sk fyllehund
Flaska sk fyllehund
Flaska sk fyllehund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKA, 1900-talets början, sk fyllehund, blått glas, dekor av påklipp, i form av gris, höjd ca 15, längd 28 cm

Ett öra med mindre nagg

463170

2017-05-20