Ring 18 k vitguld diamanter
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RING, 18 k satinerat och blankslipat vitguld, dekor med 8 diamanter med åttkantslipning ca 0,02 ct/st, Ellen Curtis, Stockholm 2006, stämplad GR för Guldsmeders Riksförbund, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 15,4 g, originaletui
Satinering med slitage
463171
2017-05-24