Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
POKAL MED LOCK, glas, Böhmen, 1700-tal, slipad dekor av herreman med dam samt växtornamentik, höjd ca 28 cm, etui medföljer
Smärre nagg
463172
2017-05-20