Pokal med lock 1700-tal

Pokal med lock 1700-tal
Pokal med lock 1700-tal
Pokal med lock 1700-tal
Pokal med lock 1700-tal
Pokal med lock 1700-tal
Pokal med lock 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

POKAL MED LOCK, glas, Böhmen, 1700-tal, slipad dekor av herreman med dam samt växtornamentik, höjd ca 28 cm, etui medföljer

Smärre nagg

463172

2017-05-20