Sven X:et Erixson oljemålning

Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad Sven Erixon, olja på papper på pannå, 35x24,5 cm

463184

2017-05-20