Alfred Manessier färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED MANESSIER (1911-1993): Komposition, signerad Manessier, epreuve d´artiste, dedikation a tergo, färglitografi, ca 52x38 cm

463194

2017-05-20