Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vinterlandskap i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg., olja på duk, ca 59x95 cm

463199

2017-05-20