Stig Borglind etsningar

Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): (3) "Flora Suecica l och II samt Pomona Suecia" signerade Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm

Gulnade, fläckar

463218

2017-05-19