Sockerskål Möllenborg
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, med lock, silver, slipat glas, Gustaf Möllenborg Stockholm 1855, nyrokoko, locket invändigt förgyllt och krönt av blomma, höjd ca 14 cm, vikt ca 300 g
Lockknopp lös, skadad gänga, smärre nagg
463226
2017-05-20