Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTSKEDAR, SENAPSSKED, STRÖSKEDAR, SÅSSLEV, SOCKERTÅNG, SKEDAR, m.m. 16 dlr, silver, 18/1900-tal, Sverige/ England, vikt ca 400 g
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Slitage, gravyrer
463231
2017-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här