Karmstolar Swedish Grace

Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace
Karmstolar Swedish Grace

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, möjligen Nordiska Kompaniet, 1920/30-tal, stommar i bonat samt svärtad björk, sits och rygg klädda i randig textil, höjd 75

PROVENIENS
Familjen Bredenberg (Bredenbergs varuhus)

Smärre slitage

463240

2017-05-20