Karmstolar Swedish Grace
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, möjligen Nordiska Kompaniet, 1920/30-tal, stommar i bonat samt svärtad björk, sits och rygg klädda i randig textil, höjd 75
PROVENIENS
Familjen Bredenberg (Bredenbergs varuhus)
Smärre slitage
463240
2017-05-20